Aliejai, actai

 • Anties taukai, 320g
  Kaina 620
  Mangų actas, 200 ml
  Kaina 1070
  Balzaminis Modenos actas (12 metų), 50 ml

  Balzaminis Modenos actas dera su daržovėmis, jūros gėrybėmis, kepta žuvimi, karpačo, tartaru, picomis, rizotu, makaronais, sūriu, braškėmis, vaniliniais ledais, jogurtu.

  Kaina 1530
  Balzaminis Modenos actas (8 metų), 50 ml

  Balzaminis Modenos actas dera su salotomis, virtomis daržovėmis, kepta ir virta žuvimi arba mėsa, kiaušinių patiekalais, sūriais.  

  Kaina 1080
  Balzaminis Modenos actas IGP12, 250 ml

  Dera su daržovėmis, jūros gėrybėmis, kepta žuvimi, karpačo, tartaru, picomis, rizotu, makaronais, sūriu, braškėmis, vaniliniais ledais, jogurtu. 

  Kaina 3020
  Balzaminis Modenos actas IGP10, 250 ml

  Dera su daržovėmis, jūros gėrybėmis, kepta žuvimi, karpačo, tartaru, picomis, rizotu, makaronais, sūriu, braškėmis, vaniliniais ledais, jogurtu. 

  Kaina 2260
  Balzaminis actas FIGA, 150 ml

  Balzaminis actas su figomis pasižymi intensyviu ir saldžiu skoniu, tamsia spalva. Puikiai tinka prie mėsos ir žuvies, salotų ar ant grotelių keptų daržovių, vaisių salotų, karpačo ir sūrių. Taip pat tinka padažams gardinti bei marinuoti žuvį ar mėsą.

  Kaina 340
  Balzaminis actas VYŠNIA, 150 ml

  Balzaminis actas su vyšniomis pasižymi intensyviu ir saldžiu skoniu, tamsia spalva. Puikiai tinka prie mėsos ir žuvies, salotų ar ant grotelių keptų daržovių, vaisių salotų, karpačo ir sūrių. Taip pat tinka padažams gardinti bei marinuoti žuvį ar mėsą. 

  Kaina 340
  Alyvuogių aliejus (Ispanija), 500 ml

  Aukščiausios rūšies šalto spaudimo alyvuogių aliejus, išgautas tiesiogiai iš alyvuogių ir tik mechaniniu būdu.

  Kaina 610
Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne